oferta

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem mebli na zamówienie. Dzięki temu, że meble każdorazowo produkowane są tylko i wyłącznie na konkretne zamówienie, nie jesteśmy ograniczeni żadnymi wymiarami, a wybór wzorów i kolorów jest ogromny. Tworzymy wspólnie z klientem meble dokładnie takie o jakich klient marzy, dowolnie łączymy materiały, indywidualnie dobieramy wszystkie kolory. Nasze meble są niepowtarzalne i wyjątkowo łatwo można je dopasować do dowolnie urządzonego wnętrza. Do tego należy dodać, iż mając wieloletnie doświadczenie i dużą znajomość branży, współpracujemy z najlepszymi firmami, dzięki czemu nasze meble charakteryzują się bardzo dobrą jakością. Stosujemy płyty korpusowe o grubości 18 mm, które są okleinowane obrzeżem PCV, co wpływa na ich trwałość. W standardzie stosujemy okucia firmy BLUM, które mają dożywotnią gwarancję producenta (każdy punkt sprzedaży zobowiązany jest do wymiany w dowolnym czasie). Masowi producenci mebli wykorzystują cieńsze płyty czy np. tańsze zawiasy, gdyż przy dużej ilości produkowanych mebli, są to istotne koszty. Nasza firma natomiast zdecydowanie nastawiona jest na bardzo dobrą jakość wykonywanych mebli, gdyż sposób, w jaki pozyskujemy klientów jest zupełnie inny niż w przypadku dużych producentów światowych. Każdy zadowolony klient jest naszą reklamą, a każdy komplet mebli jest produktem, którym możemy pochwalić się przed następnymi klientami.

 
Wykonujemy meble zarówno nowoczesne, które ostatnio cieszą się ogromną popularnością, jak również meble klasyczne.

 
Fronty mogą być wykonane z naturalnego drewna, które charakteryzuje różne usłojenie oraz budowa ramowa, tzn. ramy frontu wykonane są z pełnego drewna, a środek wypełniony jest taką samą płyciną. Takie fronty mogą być dowolnie wybarwione, co wpływa na mnogość proponowanych kombinacji (wybieramy rodzaj drewna, np. dąb, jesion, olcha, czereśnia, orzech, buk, a do tego kolor wybarwienia). Następnym stosowanym materiałem są forniry naturalne. Tu również spotykamy się z ogromnym wyborem oklein naturalnych, są forniry polskie oraz egzotyczne, modyfikowane, część z nich jest pokrywana tylko lakierem bezbarwnym w celu zachowania pięknych naturalnych kolorów, a część może być wybarwiona na dowolny kolor. Dodatkowo fronty te można wykonywać zarówno w wersji matowej, jak również na wysoki połysk. Charakteryzują się one wyjątkowym naturalnym wyglądem oraz gładką powierzchnią, co ułatwia utrzymanie mebli kuchennych w czystości.  Naszym atutem jest możliwość wykonania frontów w taki sposób, żeby słoje poszczególnych frontów łączyły się, co znacznie uatrakcyjnia wygląd całej zabudowy.


Kolejnym materiałem są fronty z płyty mdf. Fronty te są bardzo trwałe i dzielą się na dwie grupy. Pierwsza grupa to fronty mdf lakierowane w dwojaki sposób (matowe lub na wysoki połysk). Takie fronty przede wszystkim wyróżnia bardzo duża paleta kolorystyczna. Są to fronty mniej odporne na uderzenia, jednakże dzięki ich kolorom można osiągnąć niesamowity efekt dopełnienia wnętrza, dodatkową ochroną jest warstwa bezbarwnego lakieru w wysokim połysku. Podstawowa paleta kolorystyczna przedstawiona jest w zakładce „fronty lakierowane”.


Druga grupa frontów mdf, są to fronty foliowane. Fronty te są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Tutaj również oferujemy klientom duży wybór wzorów oraz kolorów oklein, które przedstawiamy szczegółowo w zakładce „fronty foliowane”. Bogate wzornictwo oraz różnorodność oklein pozwala na wykonanie mebli z mdf foliowanego w różnej stylistyce, znakomicie prezentują się kuchnie nowoczesne w najnowszych okleinach na wysoki połysk, ale również wspaniały efekt osiągamy w klasycznej zabudowie, gdzie fronty wytłaczane możemy dopełnić takimi samymi dodatkami jak w przypadku frontów drewnianych, tj. listwy wieńczącymi, pilastrami.

Najtańszym materiałem jest płyta laminowana. Fronty z płyty laminowanej charakteryzuje przede wszystkim prosty kształt, a dzięki bardzo dużej ilości płyt można osiągnąć bardzo ciekawe efekty wizualne w zależności od rodzaju wybranej płyty. Główną zaletą frontów laminowanych jest niska cena, a zaoszczędzone na frontach środki można przeznaczyć na wyposażenie i dzięki temu w rozsądnej cenie można wykonać bardzo wygodne meble kuchenne.

Ponadto fronty meblowe mogą być również wykonane w ramach aluminiowych. Takie fronty mogą być zastosowane do całej zabudowy meblowej, jak również mogą być dopełnieniem innego rodzaju frontów. W naszej ofercie znajdą Państwo 12 podstawowych typów frontów wykonywanych z różnych profili aluminiowych. Zastosowanie szprosów i kilkunastu rodzajów szkła (również szkła Lacobel występującego w różnej kolorystyce) oraz odpowiednich uchwytów zwiększa ilość proponowanych rozwiązań wielokrotnie.
Użycie aluminium pozwala na projektowanie nowoczesnych i estetycznych mebli, które charakteryzuje lekkość i elegancja. Dodatkowym atutem jest trwałość anodowanej powłoki i łatwość utrzymania w czystości.

 
W naszej ofercie występują też fronty szklane bez ram aluminiowych, szkło jest naklejane bezpośrednio na płytę mdf lakierowaną. Przy takich frontach uzyskiwany efekt jest podobny jak w przypadku frontów lakierowanych na wysoki połysk.
Możliwe jest także wykonanie frontów ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się one wyjątkowym wyglądem, ale są to fronty szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne i stosunkowo trudne do utrzymania w czystości, natomiast mają wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.

 
Dopełnieniem mebli kuchennych jest bogata oferta blatów laminowanych, które występują w różnych grubościach, a dodatkowo mogą być uatrakcyjniane różnymi typami doklejek z wielu materiałów, dzięki czemu stanowią doskonałe dopełnienie mebli.
W swojej ofercie posiadamy również ekskluzywne blaty z konglomeratów.

 
Ważnym elementem kuchni są różnego typu akcesoria. Odpowiednie wyposażenie szafek sprawia, iż nasza kuchnia staje się miejscem niezwykle ekskluzywnym, a przede wszystkim wygodnym dla jej użytkowników. Wykorzystujemy akcesoria takich firm jak PEKA, BLUM, Rejs oraz innych.

 • Facebook

 • Home Profit

 • Ankieta
 • Dodaj link do:
 • Partnerzy

   

  okucia meblowe     płyty          akcesoria     akcesoria     drzwi do szaf                  

   

                             

   

                             

   

   

Script logo
do góry