jak działamy?

Najważniejszą rzeczą przed zaplanowaniem mebli kuchennych jest przedstawienie klientowi wszystkich możliwych rozwiązań oraz kosztów związanych z ich realizacją. Czym bardziej przemyślany będzie projekt mebli kuchennych i czym lepsza będzie świadomość klienta przy doborze konkretnych rozwiązań, tym większe będzie jego zadowolenie z efektu końcowego, a właśnie to jest naszym celem - jak największa liczba zadowolonych klientów.


Nie zawsze zastosowanie najdroższych rozwiązań jest najlepsze, warto zaś zwrócić szczególną uwagę na funkcjonalność i wygodę przyszłych użytkowników oraz indywidualne potrzeby każdego klienta.
Po pierwsze należy zastanowić się jaka zabudowa jest nam potrzebna, tzn. jak dużo rzeczy planujemy przechowywać w naszej kuchni, jak duży powinien być blat roboczy oraz jakie rozwiązanie będzie w naszym przypadku najlepsze teraz, ale również w przyszłości, gdyż meble kuchenne z reguły wykonuje się na wiele lat.

Zatem pierwszym i najważniejszym punktem jest dokładne zaplanowanie mebli kuchennych na miarę potrzeb i możliwości konkretnego klienta.
Kolejnym ważnym aspektem jest termin w jakim powinien zostać wykonany projekt mebli kuchennych. O ile w przypadku nowych budynków sprawa jest łatwiejsza, gdyż większa jest możliwość dokonywania wszelkich zmian, a projekty automatycznie wykonuje się wcześniej, o tyle przy pomieszczeniach remontowanych, często klienci najpierw wykonują remont, a dopiero później planują zabudowę kuchni. W obydwu przypadkach zbyt późny projekt mebli powoduje, iż albo wzrastają koszty, gdyż trzeba wprowadzać poprawki, albo klienci rezygnują z lepszych rozwiązań, gdyż rodzą one kolejne koszty. Wykonanie projektu mebli przed ostatecznym wykończeniem pomieszczenia pozwoli uniknąć niepotrzebnych komplikacji oraz dodatkowych kosztów, a jednocześnie powoduje, iż efekt końcowy jest bardziej zadawalający, gdyż skupiamy się jedynie na zastosowaniu optymalnych rozwiązań i przy podejmowaniu decyzji nie musimy brać pod uwagę wyżej wymienionych warunków.
 
 
Na początku w celu dokonania rozeznania wykonujemy tzw. wstępny projekt na podstawie planów pomieszczenia lub wymiarów podanych przez klienta. Wtedy też wykonujemy wstępną wycenę, a przy braku decyzji, z jakich materiałów mają być wykonane meble, taka wycena wykonywana jest w różnych materiałach, co też ułatwia klientowi późniejsze podjęcie decyzji. Szczegółowe rozbicie wszystkich kosztów pozwala na wybór najkorzystniejszego w naszym przypadku rozwiązania.


Wstępną wycenę lub wstępny projekt przygotujemy również na podstawie materiałów wysłanych mailem na adres:  studio[@]karant.pl.
Po zaakceptowaniu zaproponowanych przez naszą firmę rozwiązań oraz cen mebli, projektant fizycznie dokonuje pomiaru pomieszczenia i wykonuje projekt komputerowy oraz wizualizację. Taki projekt jest omawiany i modyfikowany do momentu pełnej akceptacji przez klienta. Wtedy też następuje dobór wszystkich materiałów, wzorów i kolorów. Wraz z wykonanym projektem klient otrzymuje zwymiarowane rysunki, na których dokładnie zaznaczone są wszystkie instalacje w pomieszczeniu, jak również planowane części wykończenia. Jest to znaczne ułatwienie dla ekipy wykończeniowej, a jednocześnie takie rozwiązanie pozwala uniknąć błędów związanych z wzajemnym zrozumieniem.
Kolejnym etapem jest podpisanie zamówienia, w którym określone są już konkretnie wszystkie materiały, kolory i inne elementy zabudowy. Materiały, z których wykonujemy meble opisane zostały dokładnie w zakładce „Oferta”.


Na kilka dni przed wyznaczonym w zamówieniu terminem, kontaktujemy się z klientem w celu domówienia terminu dostawy oraz montażu mebli.
Meble wraz ze sprzętem AGD w wyznaczonym dniu są przywożone do klienta i od razu rozpoczyna się ich montaż, który trwa ok. 1-2 dni.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

 • Facebook

 • Home Profit

 • Ankieta
 • Dodaj link do:
 • Partnerzy

   

  okucia meblowe     płyty          akcesoria     akcesoria     drzwi do szaf                  

   

                             

   

                             

   

   

Script logo
do góry